- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja Recoy/RAYEX ELECTRONICS Releen tyyppi sähkömagneettinen Koskettimien asetukset SPDT Kelan nimellisjännite 12V DC Maks. kosketinten virta 80A DC-kosketinkuormitus @R 60A / 14V DC Releen... Lue lisää
8,50 €(Sis.alv)
6,77 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AM3-12B
- Paino: 35.4 g
- Kelan resistanssi: 72Ohm
- Asennus: PCB
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: Recoy/RAYEX ELECTRONICS
- Lähdöt: piirilevylle
- Ulkoiset koot: 28x28x25mm
- Liitoksen materiaali: AgCdO
- kosketusvastus: 50mOhm
- Tuotantosarja: AM3
- DC-kosketinkuormitus @R: 60A / 14V DC
- Kytkentäaika: 7ms
- Koskettimien asetukset: SPDT
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE - SPDT - UKELAN: 12VDC - 80A - AUTOSULAKE - AM3 AM3-12BP
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Recoy/RAYEX ELECTRONICS |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Kelan nimellisjännite | 12V DC |
| Maks. kosketinten virta | 80A |
| DC-kosketinkuormitus @R | 60A / 14V DC |
| Releen tyyppi | autosulake |
| Tuotantosarja | AM3 |
| Kelan vastus | 72ohm |
| Tehonotto kelan kautta | 1,8W |
| Liitoksen materiaali | AgCdO |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Ulkomitat | 28x28x25mm |
| Asennus | PCB |
| kosketusvastus | 50mohm |
| Lähdöt | piirilevylle |
| Kelan virta | 167mA |
| Kytkentäaika | 7ms |
| Paluuaika | 5ms |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista