- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja TE Connectivity Releen tyyppi monostabiili Releen tyyppi sähkömagneettinen Koskettimien asetukset SPDT Korkeus 25,5mm Ulkomitat 32x32x39mm Tehonotto kelan kautta 1,6W Kelan... Lue lisää
200,11 €(Sis.alv)
159,45 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 219041319-TEC
- Paino: 31 g
- Korkeus: 25,5mm
- Kelan resistanssi: 90Ohm
- Asennus: aluslevy
- Valmistaja: TE Connectivity
- Ulkoiset koot: 32x32x39mm
- Liitoksen materiaali: Ag
- Koskettimien asetukset: SPDT
- Pakkauskoko: 7 kpl
- Tilattavissa 2 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | TE Connectivity |
| Releen tyyppi | monostabiili |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Korkeus | 25,5mm |
| Ulkomitat | 32x32x39mm |
| Tehonotto kelan kautta | 1,6W |
| Kelan nimellisjännite | 12V DC |
| Maks. kosketinten virta | 60A |
| Kelan vastus | 90ohm |
| Liitoksen materiaali | Ag |
| Asennus | aluslevy |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €