- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja PANASONIC Releen tyyppi sähkömagneettinen Koskettimien asetukset SPDT Kelan nimellisjännite 12V DC Maks. kosketinten virta 50A DC-kosketinkuormitus @R 50A / 14V DC Releen tyyppi... Lue lisää
2377,38 €(Sis.alv)
1894,32 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CB1-T-P-12V
- Paino: 33 g
- Kelan resistanssi: 103Ohm
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -40...125°C
- Valmistaja: PANASONIC
- Lähdöt: piirilevylle
- Ulkoiset koot: 26x22x25mm
- Liitoksen materiaali: hopea-sarja
- kosketusvastus: 15Ohm
- Tuotantosarja: CB
- DC-kosketinkuormitus @R: 50A / 14V DC
- Mekaaninen kestävyys: 1000000 sykliä
- Kytkentäaika: 15ms
- Sähköinen käyttöikä: 50000 sykliä
- Koskettimien asetukset: SPDT
- Pakkauskoko: 200 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE - SPDT - UKELAN: 12VDC - 50A - CB - RKELAN: 103OHM CB1TP12J
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | PANASONIC |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Kelan nimellisjännite | 12V DC |
| Maks. kosketinten virta | 50A |
| DC-kosketinkuormitus @R | 50A / 14V DC |
| Releen tyyppi | autosulake |
| Releen tyyppi | miniatyyri |
| Releen tyyppi | monostabiili |
| Tuotantosarja | CB |
| Kelan vastus | 103ohm |
| Tehonotto kelan kautta | 1,4W |
| Liitoksen materiaali | hopea-sarja |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
| Ulkomitat | 26x22x25mm |
| Asennus | THT |
| kosketusvastus | 15ohm |
| Lähdöt | piirilevylle |
| Mekaaninen kestävyys | 1000000 sykliä |
| Kelan virta | 117mA |
| Kytkentäaika | 15ms |
| Sähköinen käyttöikä | 50000 sykliä |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista