- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SHORI ELECTRIC Liitoksen materiaali hopea-sarja Lähdöt liittimet Tuotantosarja S10 Releen tyyppi sähkömagneettinen Koskettimien asetukset SPDT Toimintalämpötila -30...80°C Johtojen... Lue lisää
4,00 €(Sis.alv)
3,19 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: S10-1C-C1-12VDC
- Paino: 39.1 g
- Kelan resistanssi: 80Ohm
- Asennus: aluslevy
- Asennus: paneelille
- Toimintalämpötila: -30...80°C
- Valmistaja: SHORI ELECTRIC
- Lähdöt: liittimet
- Massa: 40g
- Ulkoiset koot: 28,6x28,6x25,3mm
- Liitoksen materiaali: hopea-sarja
- kosketusvastus: 100mOhm
- Tuotantosarja: S10
- DC-kosketinkuormitus @R: 40A / 12V DC
- Mekaaninen kestävyys: 10000000 sykliä
- Kytkentäaika: 10ms
- Sähköinen käyttöikä: 100000 sykliä
- Johtojen koot: 6,3x0,8mm
- Koskettimien asetukset: SPDT
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | SHORI ELECTRIC |
| Liitoksen materiaali | hopea-sarja |
| Lähdöt | liittimet |
| Tuotantosarja | S10 |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Toimintalämpötila | -30...80°C |
| Johtojen koot | 6,3x0,8mm |
| Kelan virta | 150mA |
| Kytkentäaika | 10ms |
| Paluuaika | 10ms |
| Ulkomitat | 28,6x28,6x25,3mm |
| kosketusvastus | 100mohm |
| Tehonotto kelan kautta | 1,8W |
| Maks. kosketinten virta | 40A |
| DC-kosketinkuormitus @R | 40A / 12V DC |
| Min. kelan jännite | 9V DC |
| Kelan nimellisjännite | 12V DC |
| Maks. kelan jännite | 18V DC |
| Kelan vastus | 80ohm |
| Sähköinen käyttöikä | 100000 sykliä |
| Mekaaninen kestävyys | 10000000 sykliä |
| Asennus | aluslevy |
| Asennus | paneelille |
| Releen tyyppi | autosulake |
| Yhteensopivat tuotteet | CS1-CW |
| Yhteensopivat tuotteet | RS-D03 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
16,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
12,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista