- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja Recoy/RAYEX ELECTRONICS Asennus PCB Toimintalämpötila -30...85°C Paluuaika 1,2ms Kytkentäaika 7,2ms Ulkomitat 16x12,5x14mm Kelan virta 66,7mA kosketusvastus 100mohm Kelan... Lue lisää
2,31 €(Sis.alv)
1,84 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LQ-12
- Paino: 5.4 g
- Kelan resistanssi: 180Ohm
- Asennus: PCB
- Toimintalämpötila: -30...85°C
- Valmistaja: Recoy/RAYEX ELECTRONICS
- Lähdöt: piirilevylle
- Massa: 6g
- Ulkoiset koot: 16x12,5x14mm
- kosketusvastus: 100mOhm
- Tuotantosarja: LQ
- DC-kosketinkuormitus @R: 20A / 14V DC
- Mekaaninen kestävyys: 10000000 sykliä
- Kytkentäaika: 7,2ms
- Sähköinen käyttöikä: 100000 sykliä
- Koskettimien asetukset: SPDT
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | Recoy/RAYEX ELECTRONICS |
| Asennus | PCB |
| Toimintalämpötila | -30...85°C |
| Paluuaika | 1,2ms |
| Kytkentäaika | 7,2ms |
| Ulkomitat | 16x12,5x14mm |
| Kelan virta | 66,7mA |
| kosketusvastus | 100mohm |
| Kelan nimellisjännite | 12V DC |
| Maks. kosketinten virta | 20A |
| DC-kosketinkuormitus @R | 20A / 14V DC |
| Kelan vastus | 180ohm |
| Sähköinen käyttöikä | 100000 sykliä |
| Mekaaninen kestävyys | 10000000 sykliä |
| Releen tyyppi | autosulake |
| Tuotantosarja | LQ |
| Lähdöt | piirilevylle |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista