- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja Recoy/RAYEX ELECTRONICS Releen tyyppi miniatyyri Asennus PCB Releen tyyppi sähkömagneettinen Koskettimien asetukset SPDT Toimintalämpötila -25...60°C Rasteri 5mm Kytkentäaika 10ms... Lue lisää
3,17 €(Sis.alv)
2,52 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LT-12G
- Paino: 9.1 g
- Kelan resistanssi: 320Ohm
- Asennus: PCB
- Johtojen rasteri: 5mm
- Toimintalämpötila: -25...60°C
- Valmistaja: Recoy/RAYEX ELECTRONICS
- Massa: 10g
- Ulkoiset koot: 21,8x16,8x14,2mm
- Liitoksen materiaali: AgCdO
- kosketusvastus: 100mOhm
- Tuotantosarja: LT
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 10A / 120V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 10A / 24V DC
- Kytkentäjännite: max. 240V AC
- Kytkentäjännite: max. 100V DC
- Kytkentäaika: 10ms
- Koskettimien asetukset: SPDT
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE - SPDT - UKELAN: 12VDC - 10A/120VAC - LT - PCB LT-12G
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Recoy/RAYEX ELECTRONICS |
| Releen tyyppi | miniatyyri |
| Asennus | PCB |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Toimintalämpötila | -25...60°C |
| Rasteri | 5mm |
| Kytkentäaika | 10ms |
| Paluuaika | 10ms |
| Kelan virta | 37,5mA |
| Ulkomitat | 21,8x16,8x14,2mm |
| kosketusvastus | 100mohm |
| Tehonotto kelan kautta | 450mW |
| Kelan nimellisjännite | 12V DC |
| Maks. kosketinten virta | 10A |
| DC-kosketinkuormitus @R | 10A / 24V DC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 10A / 120V AC |
| Kelan vastus | 320ohm |
| Kytkentäjännite | max. 100V DC |
| Kytkentäjännite | max. 240V AC |
| Liitoksen materiaali | AgCdO |
| Tuotantosarja | LT |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista