- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
RELE: PUOLIJOHDE - SPST-NO - IOHJ: 3÷25MA - 200MA - 0÷400VAC - 0÷400VDC
PVT412LSPBF



Valmistaja INFINEON TECHNOLOGIES Releen tyyppi puolijohde Koskettimien asetukset SPST-NO ohjausvirta 3...25mA Max. toimintavirta 200mA Kytkentäjännite 0...400V AC Kytkentäjännite 0...400V DC... Lue lisää
12,13 €(Sis.alv)
9,67 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PVT412LSPBF
- Paino: 0.4 g
- Kotelo: DIP6
- Asennus: SMT
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: INFINEON TECHNOLOGIES
- Tuotantosarja: PVT412PbF
- Kytkentäjännite: 0...400V DC
- Kytkentäjännite: 0...400V AC
- Max. toimintavirta: 200mA
- ohjausvirta: 3...25mA
- Resistanssi johtumisen aikana: 35Ohm
- Kytkentäaika: 2ms
- Koskettimien asetukset: SPST-NO
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE: PUOLIJOHDE - SPST-NO - IOHJ: 3÷25MA - 200MA - 0÷400VAC - 0÷400VDC PVT412LSPBF
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | INFINEON TECHNOLOGIES |
| Releen tyyppi | puolijohde |
| Koskettimien asetukset | SPST-NO |
| ohjausvirta | 3...25mA |
| Max. toimintavirta | 200mA |
| Kytkentäjännite | 0...400V AC |
| Kytkentäjännite | 0...400V DC |
| Tuotantosarja | PVT412PbF |
| Releen tyyppi | MOSFET |
| Resistanssi johtumisen aikana | 35ohm |
| Asennus | SMT |
| Kotelo | DIP6 |
| Kytkentäaika | 2ms |
| Paluuaika | 0,5ms |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista