- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja CROUZET Releen tyyppi puolijohde Ohjausjännite 5...30V DC Max. toimintavirta 4A Kytkentäjännite 2...60V DC Tuotantosarja GNRD Mini Releen tyyppi tasavirta- Ulkomitat 12,2x76,4x54,65mm... Lue lisää
94,87 €(Sis.alv)
75,60 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: GNRDM4D1C
- Paino: 40 g
- Tiivistysluokka: IP00
- Toimintalämpötila: -40...80°C
- Valmistaja: CROUZET
- Ulkoiset koot: 12,2x76,4x54,65mm
- Tuotantosarja: GNRD Mini
- Kytkentäjännite: 2...60V DC
- Kytkentätapa: pikakytkentä
- Max. toimintavirta: 4A
- Tilattavissa 4 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | CROUZET |
| Releen tyyppi | puolijohde |
| Ohjausjännite | 5...30V DC |
| Max. toimintavirta | 4A |
| Kytkentäjännite | 2...60V DC |
| Tuotantosarja | GNRD Mini |
| Releen tyyppi | tasavirta- |
| Ulkomitat | 12,2x76,4x54,65mm |
| Kytkentätapa | pikakytkentä |
| Tiivistysluokka | IP00 |
| Toimintalämpötila | -40...80°C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
16,90 €
Next Business Day
12,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €