- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja CROUZET Kytkentätapa pikakytkentä Releen tyyppi puolijohde Huomio! Sopivaa jäähdytyselementtiä käyttäen maksimikuormitusvirta Toimintalämpötila -40...80°C Ohjausjännite 4...32V... Lue lisää
408,28 €(Sis.alv)
325,32 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: GN350DSRH
- Paino: 0.2 kg
- Toimintalämpötila: -40...80°C
- Valmistaja: CROUZET
- Tuotantosarja: GN3
- Kytkentäjännite: 24...510V AC
- Kytkentätapa: pikakytkentä
- Max. toimintavirta: 50A
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE: PUOLIJOHDE - 4÷32VDC - 50A - 24÷510VAC - GN3 - 3-VAIHEINEN GN350DSRH
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | CROUZET |
| Kytkentätapa | pikakytkentä |
| Releen tyyppi | puolijohde |
| Huomio! | Sopivaa jäähdytyselementtiä käyttäen maksimikuormitusvirta |
| Toimintalämpötila | -40...80°C |
| Ohjausjännite | 4...32V DC |
| Kytkentäjännite | 24...510V AC |
| Max. toimintavirta | 50A |
| Releen tyyppi | 3-vaiheinen |
| Tuotantosarja | GN3 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista