- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
RELE: PUOLIJOHDE - 40A - UKYTK: 24÷530VAC - 3-VAIHEINEN - 105X78X38MM
SSR39-40480AS



Valmistaja ELCO SRL Toimintalämpötila -30...80°C Releen tyyppi 3-vaiheinen Tuotantosarja SSR39 Ulkomitat 105x78x38mm Max. toimintavirta 40A Ohjausjännite 4...32V DC Kytkentäjännite 24...530V AC... Lue lisää
315,49 €(Sis.alv)
251,39 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SSR39-40480AS
- Paino: 0.41 kg
- Toimintalämpötila: -30...80°C
- Valmistaja: ELCO SRL
- Ulkoiset koot: 105x78x38mm
- Tuotantosarja: SSR39
- Kytkentäjännite: 24...530V AC
- Kytkentätapa: nollapistekytkentä
- Max. toimintavirta: 40A
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ELCO SRL |
| Toimintalämpötila | -30...80°C |
| Releen tyyppi | 3-vaiheinen |
| Tuotantosarja | SSR39 |
| Ulkomitat | 105x78x38mm |
| Max. toimintavirta | 40A |
| Ohjausjännite | 4...32V DC |
| Kytkentäjännite | 24...530V AC |
| Signalointi | LED |
| Sähköliitäntä | ruuviliittimet |
| Kytkentätapa | nollapistekytkentä |
| Releen tyyppi | puolijohde |
| Huomio! | Sopivaa jäähdytyselementtiä käyttäen maksimikuormitusvirta |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €