- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
RELE: PUOLIJOHDE - 12VDC - 20A - 100÷240VAC - G3NE - 1-VAIHEINEN
G3NE-220T-US 12VDC



Valmistaja OMRON Releen tyyppi puolijohde Ohjausjännite 12V DC Max. toimintavirta 20A Kytkentäjännite 100...240V AC Releen tyyppi 1-vaiheinen Kytkentätapa nollapistekytkentä Ulkomitat... Lue lisää
58,15 €(Sis.alv)
46,34 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: G3NE-220T-US-12DC
- Paino: 70 g
- Toimintalämpötila: -30...80°C
- Valmistaja: OMRON
- Ulkoiset koot: 47,5x37,5x19,45mm
- Tuotantosarja: G3NE
- Kytkentäjännite: 100...240V AC
- Kytkentätapa: nollapistekytkentä
- Max. toimintavirta: 20A
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE: PUOLIJOHDE - 12VDC - 20A - 100÷240VAC - G3NE - 1-VAIHEINEN G3NE-220T-US 12VDC
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | OMRON |
| Releen tyyppi | puolijohde |
| Ohjausjännite | 12V DC |
| Max. toimintavirta | 20A |
| Kytkentäjännite | 100...240V AC |
| Releen tyyppi | 1-vaiheinen |
| Kytkentätapa | nollapistekytkentä |
| Ulkomitat | 47,5x37,5x19,45mm |
| Tuotantosarja | G3NE |
| Toimintalämpötila | -30...80°C |
| Huomio! | Sopivaa jäähdytyselementtiä käyttäen maksimikuormitusvirta |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista