- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja INFINEON TECHNOLOGIES Lähdöt piirilevylle Tuotantosarja PVA Asennus THT Toimintalämpötila -40...85°C Kotelo DIP8 Eristyksen jännite 4kV Releen tyyppi puolijohde Ulkomitat... Lue lisää
817,84 €(Sis.alv)
651,66 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PVA3055NPBF-INF-0
- Paino: 0.6 g
- Kotelo: DIP8
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: INFINEON TECHNOLOGIES
- Lähdöt: piirilevylle
- Ulkoiset koot: 9,4x6,5x3,9mm
- Tuotantosarja: PVA
- Max. toimintavirta: 50mA
- Eristyksen jännite: 4kV
- Pakkauskoko: 50 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RELE: PUOLIJOHDE - 1,2VDC - IOHJ MAX: 25MA - 50MA - PVA - THT - DIP8 PVA3055NPBF
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | INFINEON TECHNOLOGIES |
| Lähdöt | piirilevylle |
| Tuotantosarja | PVA |
| Asennus | THT |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Kotelo | DIP8 |
| Eristyksen jännite | 4kV |
| Releen tyyppi | puolijohde |
| Ulkomitat | 9,4x6,5x3,9mm |
| Maks. ohjausvirta | 25mA |
| Max. toimintavirta | 50mA |
| Ohjausjännite | 1,2V DC |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista