- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja TE Connectivity Releen tyyppi sähkömagneettinen Koskettimien asetukset DPDT Kelan nimellisjännite 24V DC Maks. kosketinten virta 25A Asennus ruuvattu Kelan vastus 288ohm Kytkentäaika... Lue lisää
268,88 €(Sis.alv)
214,25 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 513931279-TEC-0
- Paino: 39 g
- Kelan resistanssi: 288Ohm
- Asennus: ruuvattu
- Toimintalämpötila: -55...80°C
- Valmistaja: TE Connectivity
- Lähdöt: ruuvipuristimet
- Ulkoiset koot: 85,7x63,8x63,5mm
- Kytkentäaika: 40ms
- Koskettimien asetukset: DPDT
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | TE Connectivity |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Koskettimien asetukset | DPDT |
| Kelan nimellisjännite | 24V DC |
| Maks. kosketinten virta | 25A |
| Asennus | ruuvattu |
| Kelan vastus | 288ohm |
| Kytkentäaika | 40ms |
| Kelan virta | 83,3mA |
| Lähdöt | ruuvipuristimet |
| Toimintalämpötila | -55...80°C |
| Ulkomitat | 85,7x63,8x63,5mm |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €