- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja IDEC Napojen lukumäärä 8 Valinnaiset varusteet LED toimintailmaisin Releen tyyppi sähkömagneettinen Tuotantosarja RJ Releen tyyppi teollisuusrele Toimintalämpötila -40...70°C Kelan... Lue lisää
17,19 €(Sis.alv)
13,70 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: RJ2S-CL-A230
- Paino: 18.9 g
- Nimellisjännite: 250V AC
- Kelan resistanssi: 24,1kOhm
- Asennus: aluslevy
- Toimintalämpötila: -40...70°C
- Valmistaja: IDEC
- Massa: 19g
- Ulkoiset koot: 31,1x12,7x27mm
- Liitoksen materiaali: AgSnO<sub>2</sub>
- Tuotantosarja: RJ
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 8A / 250V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 4A / 30V DC
- Kytkentäjännite: max. 250V AC
- Kytkentäjännite: max. 125V DC
- Napojen lukumäärä: 8
- Koskettimien asetukset: DPDT
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | IDEC |
| Napojen lukumäärä | 8 |
| Valinnaiset varusteet | LED toimintailmaisin |
| Releen tyyppi | sähkömagneettinen |
| Tuotantosarja | RJ |
| Releen tyyppi | teollisuusrele |
| Toimintalämpötila | -40...70°C |
| Kelan virta | 3,9mA |
| Ulkomitat | 31,1x12,7x27mm |
| DC-kosketinkuormitus @R | 4A / 30V DC |
| Maks. kosketinten virta | 8A |
| DC-kosketinkuormitus @R | 8A / 250V AC |
| Kelan nimellisjännite | 230V AC |
| Kytkentäjännite | max. 125V DC |
| Kytkentäjännite | max. 250V AC |
| Kelan vastus | 24,1kohm |
| Nimellisjännite | 250V AC |
| Liitoksen materiaali | AgSnO2 |
| Asennus | aluslevy |
| Koskettimien asetukset | DPDT |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €