
MTA
10A - 32VDC - AUTOSULAKE - 11,1MM - MINIVAL
MINIVAL 10A
Tuotekoodi: AMFM-10A
2,04 €(Sis.alv)
1,62 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



| Valmistaja | KEYSTONE |
| Liitoksen materiaali | messinki |
| Liitoksen pinnoitus | tinattu |
| Rungon materiaali | PBT |
| Sulakkeiden tarvikkeiden tyyppi | rasia |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Toimintalämpötila | -50...145°C |
| Koot | 16x6,73x7,37mm |
| Huippuvirta | 20A |
| Nimellisjännite | 500V AC |
| Lähdöt | juottoon |
| Asennus | PCB |
| Asennus | pystysuora |
| Asennus | THT |
| Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja | MINIVAL |









