- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
PYÖREÄ LED-MODUULI - CRIMÍN: 80 - 1440LM - 4000K - 225MA - 222LM/W - 6,5W
CLE QUADRANT 261MM 1200LM 840 ADV4




Valmistaja TRIDONIC Opto-moduulin tyyppi pyöreä LED-moduuli Toimintavirta 225mA Teho 6,5W Toimintajännite 27,9...29,2V DC Min. värintoistoindeksi 80 Valonlähteen tehokkuus 222lm/W Kirkkaus 1440lm... Lue lisää
48,82 €(Sis.alv)
38,90 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 28005496
- Paino: 0.19 kg
- Teho: 6,5W
- Kirkkaus: 1440lm
- Valmistaja: TRIDONIC
- Toimintajännite: 27,9...29,2V DC
- Toimintavirta: 225mA
- Tilattavissa 4 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | TRIDONIC |
| Opto-moduulin tyyppi | pyöreä LED-moduuli |
| Toimintavirta | 225mA |
| Teho | 6,5W |
| Toimintajännite | 27,9...29,2V DC |
| Min. värintoistoindeksi | 80 |
| Valonlähteen tehokkuus | 222lm/W |
| Kirkkaus | 1440lm |
| Värilämpötila | 4000K |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €