- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- 10-kierrospotentiometrit
- Audiopotentiometrit
- Cermet potentiometrit
- Cermet trimmerit
- Digitaalipotentiometrit
- Enkooderit
- Hiilikalvovastukset
- Hiilipotentiometrit
- Häiriönpoistosuotimet
- Häiriönpoistosuotimet SMD
- LDR vastukset
- Liukupotentiometrien nupit
- Liukupotentiometrit
- Metallikalvovastukset
- Monikierrosnupit
- Potentiometrien nupit
- Potentiometrien nuppien tarvikkeet
- Tehovastukset
- Trimmerit - SMD
- Trimmerit - THT
- Vastukset - läpijuotettavat - THT
- Vastusverkot SIL
- NTC-vastukset
- SMD vastukset
- Lankapotentiometrit
- Muovipotentiometrit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
POTENTIOMETRI: AKSIAALINEN - YKSIKIERROS - 1KOHM - 2W - ±10% - 6,35MM
81A1A-B28-A10L



Valmistaja BOURNS Lähdöt piirilevylle Potentiometrin laji yksikierros Akselin halkaisija 6,35mm Kierteen pituus 9,53mm Rasteri 5,08x5,08mm Akselin pituus 12,7mm Rungon koko 15,9x15,9x15,9mm L... Lue lisää
34,26 €(Sis.alv)
27,30 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 81A1A-B28-A10L
- Paino: 18.8 g
- Teho: 2W
- Resistanssi: 1kohm
- Kierteen pituus: 9,53mm
- Akselin pituus: 12,7mm
- Ominaisuudet: lineaarinen
- Johtojen rasteri: 5,08x5,08mm
- Toleranssi: ±10%
- Valmistaja: BOURNS
- Lähdöt: piirilevylle
- Akselin halkaisija: 6,35mm
- Akselin pinta: sileä
- Rungon koot: 15,9x15,9x15,9mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
POTENTIOMETRI: AKSIAALINEN - YKSIKIERROS - 1KOHM - 2W - ±10% - 6,35MM 81A1A-B28-A10L
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | BOURNS |
| Lähdöt | piirilevylle |
| Potentiometrin laji | yksikierros |
| Akselin halkaisija | 6,35mm |
| Kierteen pituus | 9,53mm |
| Rasteri | 5,08x5,08mm |
| Akselin pituus | 12,7mm |
| Rungon koko | 15,9x15,9x15,9mm |
| L akselin pituus | 22,23mm |
| Teho | 2W |
| Toleranssi | ±10% |
| Sähköinen kiertokulma | 240° |
| Resistanssi | 1kohm |
| Potentiometrin tyyppi | aksiaalinen |
| Reitin materiaali | cermetpotentiometri |
| Ominaisuudet | lineaarinen |
| Akselin pinta | sileä |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista