- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- 10-kierrospotentiometrit
- Audiopotentiometrit
- Cermet potentiometrit
- Cermet trimmerit
- Digitaalipotentiometrit
- Enkooderit
- Hiilikalvovastukset
- Hiilipotentiometrit
- Häiriönpoistosuotimet
- Häiriönpoistosuotimet SMD
- LDR vastukset
- Liukupotentiometrien nupit
- Liukupotentiometrit
- Metallikalvovastukset
- Monikierrosnupit
- Potentiometrien nupit
- Potentiometrien nuppien tarvikkeet
- Tehovastukset
- Trimmerit - SMD
- Trimmerit - THT
- Vastukset - läpijuotettavat - THT
- Vastusverkot SIL
- NTC-vastukset
- SMD vastukset
- Lankapotentiometrit
- Muovipotentiometrit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja HONEYWELL Reitin materiaali muovi Asennus paneelille Lähdöt piirilevylle Toimintalämpötila -55...120°C Akselin halkaisija 3,18mm Halkaisija 13,1mm Akselin pituus 15,9mm Korkeus 32,5mm... Lue lisää
170,22 €(Sis.alv)
135,63 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 392C2500-HON
- Paino: 19 g
- Teho: 0,5W
- Halkaisija: 13,1mm
- Resistanssi: 500ohm
- Korkeus: 32,5mm
- Akselin pituus: 15,9mm
- Ominaisuudet: lineaarinen
- Asennus: paneelille
- Toimintalämpötila: -55...120°C
- Toleranssi: ±10%
- Valmistaja: HONEYWELL
- Lähdöt: piirilevylle
- Akselin halkaisija: 3,18mm
- Mekaaninen kestävyys: 50000 sykliä
- Asennuskierre: 1/4-32
- Mekaaninen kiertokulma: 295°
- Pakkauskoko: 4 kpl
- Tilattavissa 1 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | HONEYWELL |
| Reitin materiaali | muovi |
| Asennus | paneelille |
| Lähdöt | piirilevylle |
| Toimintalämpötila | -55...120°C |
| Akselin halkaisija | 3,18mm |
| Halkaisija | 13,1mm |
| Akselin pituus | 15,9mm |
| Korkeus | 32,5mm |
| Teho | 0,5W |
| Sähkö. kierrosten määrä | 1 |
| Toleranssi | ±10% |
| Resistanssi | 500ohm |
| Mekaaninen kiertokulma | 295° |
| Asennuskierre | 1/4-32 |
| Mekaaninen kestävyys | 50000 sykliä |
| Potentiometrin tyyppi | aksiaalinen |
| Ominaisuudet | lineaarinen |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
16,90 €
Next Business Day
12,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €