- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- 10-kierrospotentiometrit
- Audiopotentiometrit
- Cermet potentiometrit
- Cermet trimmerit
- Digitaalipotentiometrit
- Enkooderit
- Hiilikalvovastukset
- Hiilipotentiometrit
- Häiriönpoistosuotimet
- Häiriönpoistosuotimet SMD
- LDR vastukset
- Liukupotentiometrien nupit
- Liukupotentiometrit
- Metallikalvovastukset
- Monikierrosnupit
- Potentiometrien nupit
- Potentiometrien nuppien tarvikkeet
- Tehovastukset
- Trimmerit - SMD
- Trimmerit - THT
- Vastukset - läpijuotettavat - THT
- Vastusverkot SIL
- NTC-vastukset
- SMD vastukset
- Lankapotentiometrit
- Muovipotentiometrit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja HONEYWELL Asennus paneelille Rungon koko 30,2x27,8mm Toleranssi ±10% Toimintalämpötila -55...120°C Asennuskierre 3/8-32 Mekaaninen kestävyys 100000 sykliä Potentiometrin tyyppi... Lue lisää
164,21 €(Sis.alv)
130,85 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 380C210K-HON
- Paino: 13 g
- Teho: 2W
- Resistanssi: 10kohm
- Akselin pituus: 15,9mm
- Ominaisuudet: lineaarinen
- Asennus: paneelille
- Toimintalämpötila: -55...120°C
- Toleranssi: ±10%
- Valmistaja: HONEYWELL
- Lähdöt: silmukka
- Akselin halkaisija: 6,35mm
- Akselin pinta: sileä
- Mekaaninen kestävyys: 100000 sykliä
- Asennuskierre: 3/8-32
- Mekaaninen kiertokulma: 312°
- Rungon koot: 30,2x27,8mm
- Pakkauskoko: 3 kpl
- Tilattavissa 1 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | HONEYWELL |
| Asennus | paneelille |
| Rungon koko | 30,2x27,8mm |
| Toleranssi | ±10% |
| Toimintalämpötila | -55...120°C |
| Asennuskierre | 3/8-32 |
| Mekaaninen kestävyys | 100000 sykliä |
| Potentiometrin tyyppi | aksiaalinen |
| Ominaisuudet | lineaarinen |
| Reitin materiaali | muovi |
| Akselin pinta | sileä |
| Lähdöt | silmukka |
| Akselin halkaisija | 6,35mm |
| Akselin pituus | 15,9mm |
| Sähkö. kierrosten määrä | 1 |
| Teho | 2W |
| Mekaaninen kiertokulma | 312° |
| Resistanssi | 10kohm |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €