
KEMET
POLYPROPYLEENIKONDENSAATTORI - X2 - R46 - 470NF - UTOIMINTA: 560VDC
R46KN347000N0M
Tuotekoodi: MKPX2-470NR22
1,61 €(Sis.alv)
1,28 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | MIFLEX SOLUTIONS |
| Ulostulojen pituus | 35mm |
| Rasteri | 22,5mm |
| Rungon koko | 26,5x10,5x18,5mm |
| Toleranssi | ±10% |
| Max. toimintajännite | 275V AC |
| Ilmastoluokka | 40/100/56 |
| Kondensaattorin tyyppi | polypropyleeni- |
| Asennus | THT |
| Kondensaattorin laji | X2 |
| Kapasitanssi | 0,47µF |

