- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Elektrolyyttikondensaattorit - pysty
- Elektrolyyttikondensaattorit - SMD
- Elektrolyyttikondensaattorit - vaaka
- Elektrolyyttikondensaattorit snap-in
- Häiriönpoistokondensaattorit X2
- Keraamiset kondensaattorit
- Keraamiset monikerroskondensaattorit
- Kondensaattorisarjat
- Kondensaattoriverkot
- MLCC SMD kondensaattorit
- MLCC THT kondensaattorit
- Moottorikondensaattorit
- Muovikondensaattorit
- Muut SMD-kondensaattorit
- Ruuvi- ja muut kondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-polymeerikondensaattorit
- Superkondensaattorit
- Tantaalikondensaattorit
- THT-hybridikondensaattorit
- THT-polymeerikondensaattorit
- Trimmerikondensaattorit
- Valaisinkondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
POLYPROPYLEENIKONDENSAATTORI - X1 - PHE844 - 330NF - 480VAC - THT
PHE844RD6330MR30L2



Valmistaja KEMET Kondensaattorin tyyppi polypropyleeni- Kondensaattorin laji X1 Kapasitanssi 0,33µF Toimintajännite 1kV DC Max. toimintajännite 480V AC Max. toimintajännite 1kV DC Rungon koko... Lue lisää
4,34 €(Sis.alv)
3,45 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PHE844RD6330MR30L2
- Paino: 9.5 g
- Kapasitanssi: 0,33µF
- Kond. tyyppi: polypropyleeni-
- Asennus: THT
- Johtojen rasteri: 22,5mm
- Kondensaattorin laji: X1
- Toimintalämpötila: -40...105°C
- Toleranssi: ±20%
- Valmistaja: KEMET
- Toimintajännite: 1kV DC
- Max. toimintajännite: 1kV DC
- Max. toimintajännite: 480V AC
- Tuotantosarja: PHE844
- Alias: F844DW334M440ALW0L
- Rungon koot: 26x13,5x23mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
POLYPROPYLEENIKONDENSAATTORI - X1 - PHE844 - 330NF - 480VAC - THT PHE844RD6330MR30L2
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | KEMET |
| Kondensaattorin tyyppi | polypropyleeni- |
| Kondensaattorin laji | X1 |
| Kapasitanssi | 0,33µF |
| Toimintajännite | 1kV DC |
| Max. toimintajännite | 480V AC |
| Max. toimintajännite | 1kV DC |
| Rungon koko | 26x13,5x23mm |
| Asennus | THT |
| Toleranssi | ±20% |
| Rasteri | 22,5mm |
| Alias | F844DW334M440ALW0L |
| Ulostulojen pituus | 30mm |
| Toimintalämpötila | -40...105°C |
| Pulssivastus | 100V/?s |
| Tuotantosarja | PHE844 |
| Ilmastoluokka | 40/105/56 |
| Ilmastoluokka | IEC 60068-1 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista