- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Elektrolyyttikondensaattorit - pysty
- Elektrolyyttikondensaattorit - SMD
- Elektrolyyttikondensaattorit - vaaka
- Elektrolyyttikondensaattorit snap-in
- Häiriönpoistokondensaattorit X2
- Keraamiset kondensaattorit
- Keraamiset monikerroskondensaattorit
- Kondensaattorisarjat
- Kondensaattoriverkot
- MLCC SMD kondensaattorit
- MLCC THT kondensaattorit
- Moottorikondensaattorit
- Muovikondensaattorit
- Muut SMD-kondensaattorit
- Ruuvi- ja muut kondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-polymeerikondensaattorit
- Superkondensaattorit
- Tantaalikondensaattorit
- THT-hybridikondensaattorit
- THT-polymeerikondensaattorit
- Trimmerikondensaattorit
- Valaisinkondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
POLYPROPYLEENIKONDENSAATTORI - H: 97MM - 230UF - 1KVDC - ESR: 2,6MOHM
947C231K102CAMS

Valmistaja Knowles Corporation Kondensaattorin tyyppi polypropyleeni- Lähdöt ruuvipuristimet Toimintalämpötila -40...85°C Kapasitanssi 230µF ESR resistanssi 2,6mohm Ulostulojen pituus 16mm... Lue lisää
356,66 €(Sis.alv)
284,19 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 947C231K102CAM-1
- Paino: 0.15 kg
- Kapasitanssi: 230µF
- Kond. tyyppi: polypropyleeni-
- Korkeus: 97mm
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Toleranssi: ±10%
- Valmistaja: Knowles Corporation
- Toimintajännite: 1kV DC
- Lähdöt: ruuvipuristimet
- ESR resistanssi: 2,6mOhm
- Rungon koot: 90x97mm
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | Knowles Corporation |
| Kondensaattorin tyyppi | polypropyleeni- |
| Lähdöt | ruuvipuristimet |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Kapasitanssi | 230µF |
| ESR resistanssi | 2,6mohm |
| Ulostulojen pituus | 16mm |
| Rungon koko | 90x97mm |
| Korkeus | 97mm |
| Toleranssi | ±10% |
| Toimintajännite | 1kV DC |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
16,90 €
Next Business Day
12,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €