- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Elektrolyyttikondensaattorit - pysty
- Elektrolyyttikondensaattorit - SMD
- Elektrolyyttikondensaattorit - vaaka
- Elektrolyyttikondensaattorit snap-in
- Häiriönpoistokondensaattorit X2
- Keraamiset kondensaattorit
- Keraamiset monikerroskondensaattorit
- Kondensaattorisarjat
- Kondensaattoriverkot
- MLCC SMD kondensaattorit
- MLCC THT kondensaattorit
- Moottorikondensaattorit
- Muovikondensaattorit
- Muut SMD-kondensaattorit
- Ruuvi- ja muut kondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-polymeerikondensaattorit
- Superkondensaattorit
- Tantaalikondensaattorit
- THT-hybridikondensaattorit
- THT-polymeerikondensaattorit
- Trimmerikondensaattorit
- Valaisinkondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja Knowles Corporation Kondensaattorin tyyppi polypropyleeni- Asennus THT Kapasitanssi 0,47µF Toimintajännite 500V DC Rungon koko 17,8x15,9mm Rasteri 15mm Toleranssi ±10%... Lue lisää
195,59 €(Sis.alv)
155,85 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 474K500CS6-KNO-0
- Paino: 1.5 g
- Kapasitanssi: 0,47µF
- Kond. tyyppi: polypropyleeni-
- Korkeus: 8,1mm
- Asennus: THT
- Johtojen rasteri: 15mm
- Toimintalämpötila: -55...125°C
- Toleranssi: ±10%
- Valmistaja: Knowles Corporation
- Toimintajännite: 500V DC
- Lähdöt: radiaali-
- Tuotantosarja: CS
- ESR resistanssi: 11mOhm
- Rungon koot: 17,8x15,9mm
- Pakkauskoko: 2 kpl
- Tilattavissa yli 50 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | Knowles Corporation |
| Kondensaattorin tyyppi | polypropyleeni- |
| Asennus | THT |
| Kapasitanssi | 0,47µF |
| Toimintajännite | 500V DC |
| Rungon koko | 17,8x15,9mm |
| Rasteri | 15mm |
| Toleranssi | ±10% |
| Toimintalämpötila | -55...125°C |
| ESR resistanssi | 11mohm |
| Korkeus | 8,1mm |
| Tuotantosarja | CS |
| Lähdöt | radiaali- |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
16,90 €
Next Business Day
12,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €