- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Elektrolyyttikondensaattorit - pysty
- Elektrolyyttikondensaattorit - SMD
- Elektrolyyttikondensaattorit - vaaka
- Elektrolyyttikondensaattorit snap-in
- Häiriönpoistokondensaattorit X2
- Keraamiset kondensaattorit
- Keraamiset monikerroskondensaattorit
- Kondensaattorisarjat
- Kondensaattoriverkot
- MLCC SMD kondensaattorit
- MLCC THT kondensaattorit
- Moottorikondensaattorit
- Muovikondensaattorit
- Muut SMD-kondensaattorit
- Ruuvi- ja muut kondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-polymeerikondensaattorit
- Superkondensaattorit
- Tantaalikondensaattorit
- THT-hybridikondensaattorit
- THT-polymeerikondensaattorit
- Trimmerikondensaattorit
- Valaisinkondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
POLYPROPYLEENIKONDENSAATTORI - H: 24,1MM - 220NF - 2KVDC - ESR:OHM
SCD224K202A3Z25-F

Valmistaja Knowles Corporation Toimintalämpötila -55...85°C Kondensaattorin tyyppi polypropyleeni- Lähdöt ruuvipuristimet Tuotantosarja SCD Toleranssi ±10% Toimintajännite 630V AC... Lue lisää
217,35 €(Sis.alv)
173,19 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SCD224K202A3Z25F-0
- Paino: 18 g
- Kapasitanssi: 0,22µF
- Kond. tyyppi: polypropyleeni-
- Korkeus: 24,1mm
- Johtojen rasteri: 25,4mm
- Toimintalämpötila: -55...85°C
- Toleranssi: ±10%
- Valmistaja: Knowles Corporation
- Toimintajännite: 2kV DC
- Toimintajännite: 630V AC
- Lähdöt: ruuvipuristimet
- Tuotantosarja: SCD
- ESR resistanssi: 19mOhm
- Pakkauskoko: 5 kpl
- Tilattavissa 9 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | Knowles Corporation |
| Toimintalämpötila | -55...85°C |
| Kondensaattorin tyyppi | polypropyleeni- |
| Lähdöt | ruuvipuristimet |
| Tuotantosarja | SCD |
| Toleranssi | ±10% |
| Toimintajännite | 630V AC |
| Toimintajännite | 2kV DC |
| Kapasitanssi | 0,22µF |
| Korkeus | 24,1mm |
| ESR resistanssi | 19mohm |
| Rasteri | 25,4mm |
| Ulostulojen pituus | 14mm |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €