- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Elektrolyyttikondensaattorit - pysty
- Elektrolyyttikondensaattorit - SMD
- Elektrolyyttikondensaattorit - vaaka
- Elektrolyyttikondensaattorit snap-in
- Häiriönpoistokondensaattorit X2
- Keraamiset kondensaattorit
- Keraamiset monikerroskondensaattorit
- Kondensaattorisarjat
- Kondensaattoriverkot
- MLCC SMD kondensaattorit
- MLCC THT kondensaattorit
- Moottorikondensaattorit
- Muovikondensaattorit
- Muut SMD-kondensaattorit
- Ruuvi- ja muut kondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-polymeerikondensaattorit
- Superkondensaattorit
- Tantaalikondensaattorit
- THT-hybridikondensaattorit
- THT-polymeerikondensaattorit
- Trimmerikondensaattorit
- Valaisinkondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
POLYPROPYLEENIKONDENSAATTORI - 4,7UF - 600VDC - THT - ESR: 4MOHM - ±10%
940C6W4P7K-F

Valmistaja Knowles Corporation Kondensaattorin tyyppi polypropyleeni- Toimintalämpötila -55...105°C Kapasitanssi 4,7µF ESR resistanssi 4mohm Rungon koko 31,5x54mm Ulostulojen pituus 41mm... Lue lisää
186,95 €(Sis.alv)
148,96 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 940C6W4P7KF-KNO-0
- Paino: 7.5 g
- Kapasitanssi: 4,7µF
- Kond. tyyppi: polypropyleeni-
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -55...105°C
- Toleranssi: ±10%
- Valmistaja: Knowles Corporation
- Toimintajännite: 600V DC
- Lähdöt: aksiaaliset
- ESR resistanssi: 4mOhm
- Rungon koot: 31,5x54mm
- Pakkauskoko: 4 kpl
- Tilattavissa 13 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | Knowles Corporation |
| Kondensaattorin tyyppi | polypropyleeni- |
| Toimintalämpötila | -55...105°C |
| Kapasitanssi | 4,7µF |
| ESR resistanssi | 4mohm |
| Rungon koko | 31,5x54mm |
| Ulostulojen pituus | 41mm |
| Toleranssi | ±10% |
| Toimintajännite | 600V DC |
| Lähdöt | aksiaaliset |
| Asennus | THT |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €