- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Elektrolyyttikondensaattorit - pysty
- Elektrolyyttikondensaattorit - SMD
- Elektrolyyttikondensaattorit - vaaka
- Elektrolyyttikondensaattorit snap-in
- Häiriönpoistokondensaattorit X2
- Keraamiset kondensaattorit
- Keraamiset monikerroskondensaattorit
- Kondensaattorisarjat
- Kondensaattoriverkot
- MLCC SMD kondensaattorit
- MLCC THT kondensaattorit
- Moottorikondensaattorit
- Muovikondensaattorit
- Muut SMD-kondensaattorit
- Ruuvi- ja muut kondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-polymeerikondensaattorit
- Superkondensaattorit
- Tantaalikondensaattorit
- THT-hybridikondensaattorit
- THT-polymeerikondensaattorit
- Trimmerikondensaattorit
- Valaisinkondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja MIFLEX Lähdöt M6 ruuvit Rungon koko Ø118x65mm Toimintalämpötila -25...85°C Halkaisija 118mm Korkeus 65mm Toleranssi ±5% Max. toimintavirta 50A Max. toimintajännite 700V DC... Lue lisää
85,62 €(Sis.alv)
68,22 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MKSPI35P-250U700
- Paino: 0.49 kg
- Halkaisija: 118mm
- Kapasitanssi: 250µF
- Kond. tyyppi: polypropyleeni-
- Korkeus: 65mm
- Toimintalämpötila: -25...85°C
- Toleranssi: ±5%
- Valmistaja: MIFLEX
- Lähdöt: M6 ruuvit
- Max. toimintajännite: 700V DC
- Max. toimintavirta: 50A
- Rungon koot: Ø118x65mm
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | MIFLEX |
| Lähdöt | M6 ruuvit |
| Rungon koko | Ø118x65mm |
| Toimintalämpötila | -25...85°C |
| Halkaisija | 118mm |
| Korkeus | 65mm |
| Toleranssi | ±5% |
| Max. toimintavirta | 50A |
| Max. toimintajännite | 700V DC |
| Kondensaattorin tyyppi | polypropyleeni- |
| Kapasitanssi | 250µF |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €