- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Elektrolyyttikondensaattorit - pysty
- Elektrolyyttikondensaattorit - SMD
- Elektrolyyttikondensaattorit - vaaka
- Elektrolyyttikondensaattorit snap-in
- Häiriönpoistokondensaattorit X2
- Keraamiset kondensaattorit
- Keraamiset monikerroskondensaattorit
- Kondensaattorisarjat
- Kondensaattoriverkot
- MLCC SMD kondensaattorit
- MLCC THT kondensaattorit
- Moottorikondensaattorit
- Muovikondensaattorit
- Muut SMD-kondensaattorit
- Ruuvi- ja muut kondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-polymeerikondensaattorit
- Superkondensaattorit
- Tantaalikondensaattorit
- THT-hybridikondensaattorit
- THT-polymeerikondensaattorit
- Trimmerikondensaattorit
- Valaisinkondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
POLYPROPYLEENIKONDENSAATTORI - 20UF - UTOIMINTA: 600VDC - 275VAC
MKPF1W52007I00KSSD



Valmistaja WIMA Kondensaattorin tyyppi polypropyleeni- Kapasitanssi 20µF Toimintajännite 600V DC Max. toimintajännite 275V AC Max. toimintajännite 600V DC Rungon koko 41,5x31x46mm Asennus THT... Lue lisää
21,96 €(Sis.alv)
17,50 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MKP4F-20U275
- Paino: 63.9 g
- Kapasitanssi: 20µF
- Kond. tyyppi: polypropyleeni-
- Kond.ominaisuudet: pitkä elinkaari
- Kond.ominaisuudet: varustettu itsekorjaustoiminnolla
- Asennus: THT
- Johtojen rasteri: 37,5mm
- Toimintalämpötila: -55...110°C
- Toleranssi: ±10%
- Valmistaja: WIMA
- Toimintajännite: 600V DC
- Pakkauksen tyyppi: pahvi-
- Max. toimintajännite: 275V AC
- Max. toimintajännite: 600V DC
- Syttyvyysluokka: UL94V-0
- Kondensaattorien käyttö: suodattavat
- Rungon koot: 41,5x31x46mm
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | WIMA |
| Kondensaattorin tyyppi | polypropyleeni- |
| Kapasitanssi | 20µF |
| Toimintajännite | 600V DC |
| Max. toimintajännite | 275V AC |
| Max. toimintajännite | 600V DC |
| Rungon koko | 41,5x31x46mm |
| Asennus | THT |
| Toleranssi | ±10% |
| Rasteri | 37,5mm |
| Ilmastoluokka | 55/100/56 |
| Kondensaattorien käyttö | suodattavat |
| Ulostulojen pituus | 6mm |
| Toimintalämpötila | -55...110°C |
| Pakkaus | pahvi- |
| Pulssivastus | 30V/?s |
| Materiaalin tyyppi | itsesammuva |
| Kondensaattorien ominaisuudet | pitkä elinkaari |
| Kondensaattorien ominaisuudet | varustettu itsekorjaustoiminnolla |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €
