- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Elektrolyyttikondensaattorit - pysty
- Elektrolyyttikondensaattorit - SMD
- Elektrolyyttikondensaattorit - vaaka
- Elektrolyyttikondensaattorit snap-in
- Häiriönpoistokondensaattorit X2
- Keraamiset kondensaattorit
- Keraamiset monikerroskondensaattorit
- Kondensaattorisarjat
- Kondensaattoriverkot
- MLCC SMD kondensaattorit
- MLCC THT kondensaattorit
- Moottorikondensaattorit
- Muovikondensaattorit
- Muut SMD-kondensaattorit
- Ruuvi- ja muut kondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-polymeerikondensaattorit
- Superkondensaattorit
- Tantaalikondensaattorit
- THT-hybridikondensaattorit
- THT-polymeerikondensaattorit
- Trimmerikondensaattorit
- Valaisinkondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja MIFLEX Tuotantosarja MKSP-025 Kondensaattorin tyyppi polypropyleeni- Toimintalämpötila -40...85°C Kapasitanssi 20µF Rungon koko Ø40x88mm Toleranssi ±5% Toimintajännite 450V AC... Lue lisää
25,91 €(Sis.alv)
20,65 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: I140V620I-D
- Paino: 0.12 kg
- Kapasitanssi: 20µF
- Kond. tyyppi: polypropyleeni-
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Toleranssi: ±5%
- Valmistaja: MIFLEX
- Toimintajännite: 450V AC
- Lähdöt: jousipuristimet
- Kiinnitys: M8 ruuvi
- Tuotantosarja: MKSP-025
- Kondensaattorien käyttö: purkauslamppujen
- Rungon koot: Ø40x88mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
POLYPROPYLEENIKONDENSAATTORI - 20UF - 450VAC - ±5% - Ø40X88MM I140V620I-D
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | MIFLEX |
| Tuotantosarja | MKSP-025 |
| Kondensaattorin tyyppi | polypropyleeni- |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Kapasitanssi | 20µF |
| Rungon koko | Ø40x88mm |
| Toleranssi | ±5% |
| Toimintajännite | 450V AC |
| Lähdöt | jousipuristimet |
| Kiinnitys | M8 ruuvi |
| Kondensaattorien käyttö | purkauslamppujen |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
16,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
12,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista