- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- DIN kiskokotelot
- Hälytyslaitteiden ja antureiden kotelot
- Kauko-ohjaimien painikekotelot
- Koteloiden lisätarvikkeet
- Kotelot - G-sarja
- Kotelot - Tek-Berry
- Kotelot - Teko-sarja
- Kotelot näytöille
- Kytkentärasiat
- Moduulilaitteiston kotelot
- Muovikotelot
- Paneelikotelot
- Räkkikotelot 19'
- Seinään asennettavat kotelot
- Sulautettujen järjestelmien kotelot
- Työpöytäkotelot
- Valukotelot
- Virtalähdekotelot
- Yleiskäyttöiset kotelot
- Häiriösuojakotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja BOPLA Kotelon tyyppi kauko-ohjaukseen Tuotantosarja BOS-Streamline Tiivistysluokka IP40 X-mitta 93mm Y-mitta 184,3mm Z-mitta 35,4mm Kotelon materiaali ABS Kotelon väri grafiitti Kotelon... Lue lisää
38,56 €(Sis.alv)
30,72 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BS700F-7024
- Paino: 0.15 kg
- Tiivistysluokka: IP40
- Kotelon väri: grafiitti
- Kotelon materiaali: ABS
- Valmistaja: BOPLA
- Tuotantosarja: BOS-Streamline
- Kotelon tyyppi: kauko-ohjaukseen
- Tilattavissa 8 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | BOPLA |
| Kotelon tyyppi | kauko-ohjaukseen |
| Tuotantosarja | BOS-Streamline |
| Tiivistysluokka | IP40 |
| X-mitta | 93mm |
| Y-mitta | 184,3mm |
| Z-mitta | 35,4mm |
| Kotelon materiaali | ABS |
| Kotelon väri | grafiitti |
| Kotelon kuvaus | upotettu kenttä kalvonäppäimistölle |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €