- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- DIN kiskokotelot
- Hälytyslaitteiden ja antureiden kotelot
- Kauko-ohjaimien painikekotelot
- Koteloiden lisätarvikkeet
- Kotelot - G-sarja
- Kotelot - Tek-Berry
- Kotelot - Teko-sarja
- Kotelot näytöille
- Kytkentärasiat
- Moduulilaitteiston kotelot
- Muovikotelot
- Paneelikotelot
- Räkkikotelot 19'
- Seinään asennettavat kotelot
- Sulautettujen järjestelmien kotelot
- Työpöytäkotelot
- Valukotelot
- Virtalähdekotelot
- Yleiskäyttöiset kotelot
- Häiriösuojakotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote








Valmistaja BOPLA Kotelon tyyppi kauko-ohjaukseen Tuotantosarja BOS-Streamline Tiivistysluokka IP40 X-mitta 72,9mm Y-mitta 140,3mm Z-mitta 31,3mm Kotelon materiaali ABS Kotelon väri grafiitti Kotelon... Lue lisää
40,82 €(Sis.alv)
32,52 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BS501F-7024
- Paino: 0.1 kg
- Tiivistysluokka: IP40
- Kotelon väri: grafiitti
- Kotelon materiaali: ABS
- Valmistaja: BOPLA
- Tuotantosarja: BOS-Streamline
- Kotelon tyyppi: kauko-ohjaukseen
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
PAINIKEKOTELO - BOS-STREAMLINE - IP40 - X: 72,9MM - ABS 82501124
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | BOPLA |
| Kotelon tyyppi | kauko-ohjaukseen |
| Tuotantosarja | BOS-Streamline |
| Tiivistysluokka | IP40 |
| X-mitta | 72,9mm |
| Y-mitta | 140,3mm |
| Z-mitta | 31,3mm |
| Kotelon materiaali | ABS |
| Kotelon väri | grafiitti |
| Kotelon kuvaus | paristokansi |
| Kotelon kuvaus | tila paristolle |
| Kotelon kuvaus | upotettu kenttä kalvonäppäimistölle |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista