- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
Uusi

Valmistaja GOFORD SEMICONDUCTOR Asennus SMD Kotelo TO252 Teknologia Trench Polarisaatio uni-polaarinen Nielun sähkövirta -45A Nielu-lähde jännite -40V Hilan sähkövaraus 60nC Sirontateho 80W... Lue lisää
1,47 €(Sis.alv)
1,17 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 45P40-GFS
- Paino: 1 g
- Kotelo: TO252
- Asennus: SMD
- Valmistaja: GOFORD SEMICONDUCTOR
- Teknologia: Trench
- Sirontateho: 80W
- Polarisaatio: uni-polaarinen
- Transistorin tyyppi: P-MOSFET
- Hila-lähde jännite: ±20V
- Hilan sähkövaraus: 60nC
- Nielu-lähde jännite: -40V
- Nielun sähkövirta: -45A
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
P-KANAVA MOSFET - TRENCH - UNI-POLAARINEN - -40V - -45A - 80W 45P40
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | GOFORD SEMICONDUCTOR |
| Asennus | SMD |
| Kotelo | TO252 |
| Teknologia | Trench |
| Polarisaatio | uni-polaarinen |
| Nielun sähkövirta | -45A |
| Nielu-lähde jännite | -40V |
| Hilan sähkövaraus | 60nC |
| Sirontateho | 80W |
| Hila-lähde jännite | ±20V |
| Kanaalin laji | avaustila |
| Transistorin tyyppi | P-MOSFET |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista