- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
OLED NÄYTTÖ - GRAAFINEN - 0,49" - 64X32 - KOOT: 14,5X11,6X1,26MM - 1X14
REX006432AYPP3N00000



Valmistaja RAYSTAR OPTRONICS Näytön tyyppi OLED Näytön laji graafinen Näytön vinoviiva 0,49" Näytön erottelukyky 64x32 Koot 14,5x11,6x1,26mm Ikkunan koot (korkeus x leveys) 11,18x5,58mm Väri... Lue lisää
6,26 €(Sis.alv)
4,99 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: REX006432AYPP3N0
- Paino: 0.4 g
- Valmistaja: RAYSTAR OPTRONICS
- Väri: keltainen
- Napojen lukumäärä: 14
- Virtalähteen jännite: 2,8...3,3V DC
- Koot: 14,5x11,6x1,26mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
OLED NÄYTTÖ - GRAAFINEN - 0,49" - 64X32 - KOOT: 14,5X11,6X1,26MM - 1X14 REX006432AYPP3N00000
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | RAYSTAR OPTRONICS |
| Näytön tyyppi | OLED |
| Näytön laji | graafinen |
| Näytön vinoviiva | 0,49" |
| Näytön erottelukyky | 64x32 |
| Koot | 14,5x11,6x1,26mm |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 11,18x5,58mm |
| Väri | keltainen |
| Napojen lukumäärä | 14 |
| Virtalähteen jännite | 2,8...3,3V DC |
| Ohjain laji | SSD1306BZ |
| Liittimen johtojärjestelmä | 1x14 |
| Johtimien rasteri | 0,7mm |
| Näytön teknologia | COG |
| Kosketuspaneeli | ei ole |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista