- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WAVESHARE Väri keltainen-sininen Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja Arduino Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja Jetson Nano Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja Raspberry Pi... Lue lisää
14,66 €(Sis.alv)
11,68 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WSH-9085
- Paino: 12.2 g
- Valmistaja: WAVESHARE
- Väri: keltainen-sininen
- Napojen lukumäärä: 8
- Virtalähteen jännite: 3,3...5V DC
- Koot: 33,5x33mm
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | WAVESHARE |
| Väri | keltainen-sininen |
| Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja | Arduino |
| Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja | Jetson Nano |
| Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja | Raspberry Pi |
| Kosketuspaneeli | ei ole |
| Ohjain laji | SSD1306 |
| Näytön tyyppi | OLED |
| Koot | 33,5x33mm |
| Näytön vinoviiva | 0,96" |
| Virtalähteen jännite | 3,3...5V DC |
| Napojen lukumäärä | 8 |
| Näytön erottelukyky | 128x64 |
| Näkökulma | 160° |
| Liitäntä | I2C |
| Liitäntä | SPI |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista