- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja WAVESHARE Näytön tyyppi QLED Näytön laji graafinen Näytön erottelukyky 1024x600 Koot 156,9x114,96mm Näytön vinoviiva 7" Virtalähteen jännite 5V DC Liitäntä HDMI Setin sisältö... Lue lisää
121,03 €(Sis.alv)
96,44 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WSH-18625
- Paino: 0.41 kg
- Valmistaja: WAVESHARE
- Virtalähteen jännite: 5V DC
- Koot: 156,9x114,96mm
- Setin sisältö: asennusruuvit
- Setin sisältö: USB A - USB B kaapeli
- Setin sisältö: HDMI kaapeli
- Setin sisältö: näyttömoduuli
- Setin sisältö: Micro HDMI - HDMI adapteri
- Liittimen laji: USB
- Liittimen laji: HDMI
- Liittimen laji: Jack 3,5mm pistorasia
- Tilattavissa 9 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | WAVESHARE |
| Näytön tyyppi | QLED |
| Näytön laji | graafinen |
| Näytön erottelukyky | 1024x600 |
| Koot | 156,9x114,96mm |
| Näytön vinoviiva | 7" |
| Virtalähteen jännite | 5V DC |
| Liitäntä | HDMI |
| Setin sisältö | asennusruuvit |
| Setin sisältö | HDMI kaapeli |
| Setin sisältö | Micro HDMI - HDMI adapteri |
| Setin sisältö | näyttömoduuli |
| Setin sisältö | USB A - USB B kaapeli |
| Liittimen laji | HDMI |
| Liittimen laji | Jack 3,5mm pistorasia |
| Liittimen laji | USB |
| Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja | Jetson Nano |
| Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja | Raspberry Pi |
| Kosketuspaneeli | kapasiteetti |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €