- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja ONSEMI Sirontateho 0,2W Resistanssi johtumisen aikana 7,5ohm Hila-lähde jännite 20V Nielu-lähde jännite 60V Kanaalin laji avaustila Kotelo SOT23 Polarisaatio N Transistorin tyyppi... Lue lisää
218,09 €(Sis.alv)
173,78 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 2N7002L-ONS-0
- Kotelo: SOT23
- Asennus: SMD
- Valmistaja: ONSEMI
- Resistanssi johtumisen aikana: 7,5Ohm
- Teknologia: PowerTrench®
- Sirontateho: 0,2W
- Polarisaatio: N
- Transistorin tyyppi: N-MOSFET
- Hila-lähde jännite: 20V
- Nielu-lähde jännite: 60V
- Nielun sähkövirta: 0,115A
- Sähköasennus: SMT
- Pakkauskoko: 3000 kpl
- Tilattavissa 9 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | ONSEMI |
| Sirontateho | 0,2W |
| Resistanssi johtumisen aikana | 7,5ohm |
| Hila-lähde jännite | 20V |
| Nielu-lähde jännite | 60V |
| Kanaalin laji | avaustila |
| Kotelo | SOT23 |
| Polarisaatio | N |
| Transistorin tyyppi | N-MOSFET |
| Teknologia | PowerTrench® |
| Asennus | SMD |
| Sähköasennus | SMT |
| Nielun sähkövirta | 0,115A |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €