- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Välimuuntajat 110VAC/230VAC
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja BREVE TUFVASSONS Muuntajan tyyppi koteloitu Teho 4VA Ensiöjännite 230V AC Toisiojännite 1 10,5V Toisiokäämin 1 ulostulot 380,9mA Asennus PCB Tiivistysluokka IP00 Yhteensopivuusnormi PN... Lue lisää
8,25 €(Sis.alv)
6,58 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: TEZ4D10.5V
- Paino: 0.15 kg
- Teho: 4VA
- Tiivistysluokka: IP00
- Asennus: PCB
- Valmistaja: BREVE TUFVASSONS
- Massa: 150g
- Ensiöjännite: 230V AC
- Muuntajan tyyppi: koteloitu
- Toisiojännite 1: 10,5V
- Toisiokäämin 1 ulostulot: 380,9mA
- Yhteensopivuus normin kanssa: PN-EN 61558-2-6:2000
- Yhteensopivuus normin kanssa: PN-EN 61558-1:2000
- Yhteensopivuus normin kanssa: PN-EN 61558-2-1:2000
- Yhteensopivuus normin kanssa: PN EN 61558-2-6:2000
- Yhteensopivuus normin kanssa: PN EN 61558-1:2000
- Yhteensopivuus normin kanssa: PN EN 61558-2-1:2000
- Lämpöluokka: Ta60B
- Koko A: 35mm
- Koko C: 29mm
- Tuotantosarja: TEZ
- Koko B: 42mm
- Tilattavissa 24 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | BREVE TUFVASSONS |
| Muuntajan tyyppi | koteloitu |
| Teho | 4VA |
| Ensiöjännite | 230V AC |
| Toisiojännite 1 | 10,5V |
| Toisiokäämin 1 ulostulot | 380,9mA |
| Asennus | PCB |
| Tiivistysluokka | IP00 |
| Yhteensopivuusnormi | PN EN 61558-1:2000 |
| Yhteensopivuusnormi | PN EN 61558-2-1:2000 |
| Yhteensopivuusnormi | PN EN 61558-2-6:2000 |
| Lämpöluokka | Ta60B |
| Tuotantosarja | TEZ |
| Toisiokäämin ulostulot | 7-9 |
| Ensiökäämin sisääntulot | 1-5 |
| Koko A | 35mm |
| A1-mittaus | 25mm |
| A2-koko | 20mm |
| Koko B | 42mm |
| Koko C | 29mm |
| Sähköinen eristysvastus | 4kV/60s |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista