LR-D10B-230AC/DC BLINKING
MERKKIVALO: LED - KOVERA - PUNAINEN - 230VDC - 230VAC - Ø13MM - IP40 - Merkkivalot ja pienoislamput - LR-D10B-230ACDC - 1
Valmistaja POLAM-ELTA Toimintajännite 230V AC Toimintajännite 230V DC Signalointitapa vilkkuva valo Toimintalämpötila -40...70°C LEDin diodin halkaisija 10mm Asennusaukon koot Ø13mm Ulostulojen... Lue lisää
  • Tuotekoodi: LR-D10B-230ACDC
  • Paino: 9.9 g
  • Tiivistysluokka: IP40
  • Toimintalämpötila: -40...70°C
  • Valmistaja: POLAM-ELTA
  • Toimintajännite: 230V AC
  • Toimintajännite: 230V DC
  • Lähdöt: johdot
  • Asennusaukon koot: Ø13mm
  • Rungon materiaali: muovi
  • Rungon väri: musta
kpl
ValmistajaPOLAM-ELTA
Toimintajännite230V AC
Toimintajännite230V DC
Signalointitapavilkkuva valo
Toimintalämpötila-40...70°C
LEDin diodin halkaisija10mm
Asennusaukon kootØ13mm