- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
MERKKIVALO: LED - KOVERA - PUNAINEN - 230VDC - 230VAC - Ø13MM - IP40
LR-D10B-230AC/DC BLINKING



Valmistaja POLAM-ELTA Toimintajännite 230V AC Toimintajännite 230V DC Signalointitapa vilkkuva valo Toimintalämpötila -40...70°C LEDin diodin halkaisija 10mm Asennusaukon koot Ø13mm Ulostulojen... Lue lisää
8,01 €(Sis.alv)
6,38 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LR-D10B-230ACDC
- Paino: 9.9 g
- Tiivistysluokka: IP40
- Toimintalämpötila: -40...70°C
- Valmistaja: POLAM-ELTA
- Toimintajännite: 230V AC
- Toimintajännite: 230V DC
- Lähdöt: johdot
- Asennusaukon koot: Ø13mm
- Rungon materiaali: muovi
- Rungon väri: musta
- Tilattavissa 14 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | POLAM-ELTA |
| Toimintajännite | 230V AC |
| Toimintajännite | 230V DC |
| Signalointitapa | vilkkuva valo |
| Toimintalämpötila | -40...70°C |
| LEDin diodin halkaisija | 10mm |
| Asennusaukon koot | Ø13mm |
| Ulostulojen pituus | 0,3m |
| Tiivistysluokka | IP40 |
| Lähdöt | johdot |
| Merkinantovalon laji | kovera |
| Merkkivalon tyyppi | LED |
| Rungon materiaali | muovi |
| Rungon väri | musta |
| merkkivalon väri | punainen |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista