
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | LITEON |
| Koot | 3,5x3,5x2,15mm |
| Asennus | SMD |
| ?d aallonpituus | 385nm |
| Toimintajännite | 3,7V DC |
| Diodin linssi | läpinäkyvä |
| Diodien tyypit | LED |
| Huomio! | UV-diodit säteilevät silmille ja iholle haitallista säteilyä. Käyttäessäsi niitä, pue suojavaatetus päälle. |
| LED-diodin virta | 500mA |
| Säteilyteho | 975mW |
| Valaistuksen kulma | 130° |
| Kotelo | 3535 |
| LED diodin värit | UV |













