- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LED-NAUHA - RGBW - 5050 - LED/M: 48 - 12MM - VALKOINEN PCB - IP20 - 120°
S012048CB4PZ (RGB+W:6000K)

Valmistaja IPIXEL LED Opto-moduulin tyyppi LED-nauha LED diodin värit RGBW Kotelo 5050 LEDien lukumäärä per metri 48 Leveys 12mm Valonlähteiden ominaisuudet valkoinen PCB Tiivistysluokka IP20... Lue lisää
12,04 €(Sis.alv)
9,60 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: S012048CB4PZ-RGBCW
- Paino: 20 g
- Tiivistysluokka: IP20
- Leveys: 12mm
- Kotelo: 5050
- Asennus: SMD
- Toimintalämpötila: -25...60°C
- Valmistaja: IPIXEL LED
- Toimintajännite: 12V DC
- Napojen lukumäärä: 5
- Versio: notkea
- Versio: S shape
- Versio: S-muotoinen
- LEDin väri: RGBW
- Valaisukulma: 120°
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LED-NAUHA - RGBW - 5050 - LED/M: 48 - 12MM - VALKOINEN PCB - IP20 - 120° S012048CB4PZ (RGB+W:6000K)
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | IPIXEL LED |
| Opto-moduulin tyyppi | LED-nauha |
| LED diodin värit | RGBW |
| Kotelo | 5050 |
| LEDien lukumäärä per metri | 48 |
| Leveys | 12mm |
| Valonlähteiden ominaisuudet | valkoinen PCB |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Valaistuksen kulma | 120° |
| Maksimaalinen teho metriä kohtaan | 15W/m |
| Toimintajännite | 12V DC |
| Värilämpötila | 6000K |
| Asennus | SMD |
| LED-diodien ominaisuudet | ilman suojaa |
| Napojen lukumäärä | 5 |
| Toimintalämpötila | -25...60°C |
| Leikkauspituus | 62,5mm |
| Versio | notkea |
| Versio | S-muotoinen |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista