- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LED LAMPPU - IP20 - 110÷240VAC - 6W - 600LM - 5000K - KLIPSI,MAGNEETTI
7L.43.0.230.0100




Valmistaja FINDER Toimintalämpötila -30...55°C Asennus klipsi Asennus magneetti LED diodin värit valkoinen Kokonaispituus 310,6mm Tehonkulutus 6W Toimintajännite 110...240V AC Kirkkaus 600lm... Lue lisää
153,60 €(Sis.alv)
122,39 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 7L.43.0.230.0100
- Paino: 0.28 kg
- Tiivistysluokka: IP20
- Kirkkaus: 600lm
- Asennus: magneetti
- Asennus: klipsi
- Toimintalämpötila: -30...55°C
- Valmistaja: FINDER
- Toimintajännite: 110...240V AC
- Kokonaispituus: 310,6mm
- Tuotantosarja: 7L
- Tehonkulutus: 6W
- LEDin väri: valkoinen
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | FINDER |
| Toimintalämpötila | -30...55°C |
| Asennus | klipsi |
| Asennus | magneetti |
| LED diodin värit | valkoinen |
| Kokonaispituus | 310,6mm |
| Tehonkulutus | 6W |
| Toimintajännite | 110...240V AC |
| Kirkkaus | 600lm |
| Värilämpötila | 5000K |
| Tuotantosarja | 7L |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Laitekaappien lisätarvikkeiden tyyppi | LED lamppu |
| Sähköliitäntä | salpamekanismilla varustettu liitin |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €