- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LCD NÄYTTÖ - GRAAFINEN - 320X240 - COG,FSTN POSITIVE - LED - PIN: 36
RX320240F-FHW-V



Valmistaja RAYSTAR OPTRONICS Ohjain laji UCi7701*2 + UCi7702*1 Näytön tyyppi LCD Valaistuksen väri valkoinen Ikkunan koot (korkeus x leveys) 81,4x61mm Koot 94,7x83,3x9,8mm Virtalähteen jännite... Lue lisää
84,34 €(Sis.alv)
67,20 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: RX320240F-FHW-V
- Paino: 68.2 g
- Valmistaja: RAYSTAR OPTRONICS
- Napojen lukumäärä: 36
- Virtalähteen jännite: 3...3,6V DC
- Valaistuksen väri: valkoinen
- Koot: 94,7x83,3x9,8mm
- Valaistus: LED
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | RAYSTAR OPTRONICS |
| Ohjain laji | UCi7701*2 + UCi7702*1 |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Valaistuksen väri | valkoinen |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 81,4x61mm |
| Koot | 94,7x83,3x9,8mm |
| Virtalähteen jännite | 3...3,6V DC |
| Napojen lukumäärä | 36 |
| Näytön erottelukyky | 320x240 |
| Liittimen johtojärjestelmä | 1x16 |
| Liittimen johtojärjestelmä | 1x20 |
| Näytön laji | graafinen |
| Näytön teknologia | COG |
| Näytön teknologia | FSTN Positive |
| Valaistus | LED |
| Kosketuspaneeli | ei ole |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €