- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LCD NÄYTTÖ - AAKKOSNUMEERINEN - 14X1 - 80X36MM - MERKKI: 6,56MM - 5VDC
EA W161-DNLED



Valmistaja DISPLAY VISIONS Yhteensopivat tuotteet EA017-1U Näytön tyyppi LCD Ohjain laji HD44780 Merkin leveys 3,07mm Merkkien korkeus 6,56mm Ikkunan koot (korkeus x leveys) 64,5x13,8mm Koot 80x36mm... Lue lisää
29,36 €(Sis.alv)
23,40 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: EAW161-DNLED
- Paino: 31.8 g
- Valmistaja: DISPLAY VISIONS
- Virtalähteen jännite: 5V DC
- Koot: 80x36mm
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | DISPLAY VISIONS |
| Yhteensopivat tuotteet | EA017-1U |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Ohjain laji | HD44780 |
| Merkin leveys | 3,07mm |
| Merkkien korkeus | 6,56mm |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 64,5x13,8mm |
| Koot | 80x36mm |
| Virtalähteen jännite | 5V DC |
| Merkkien lukumäärä (sarakkeet x rivit) | 14x1 |
| Liitäntä | 8bit BUS |
| Näytön laji | aakkosnumeerinen |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €