- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja DISPLAY ELEKTRONIK Näytön tyyppi LCD Näytön laji 7-segmenttinäyttö Näytön teknologia STN Positive Näytettyjen numeroiden lukumäärä 8 Koot 93,9x30,5x1,1mm Ikkunan koot (korkeus x... Lue lisää
14,96 €(Sis.alv)
11,92 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: DE125-RS-207.5
- Paino: 17.6 g
- Toimintalämpötila: -20...70°C
- Valmistaja: DISPLAY ELEKTRONIK
- Koot: 93,9x30,5x1,1mm
- Tilattavissa 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | DISPLAY ELEKTRONIK |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Näytön laji | 7-segmenttinäyttö |
| Näytön teknologia | STN Positive |
| Näytettyjen numeroiden lukumäärä | 8 |
| Koot | 93,9x30,5x1,1mm |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 87,5x16,5mm |
| Merkkien korkeus | 12,7mm |
| Säilytyslämpötila | -20...70°C |
| Toimintalämpötila | -20...70°C |
| Yhteensopivat tuotteet | DELP-510-A |
| Yhteensopivat tuotteet | DELP-510-B |
| Yhteensopivat tuotteet | DELP-510-R |
| Yhteensopivat tuotteet | DELP-510-RGB |
| Yhteensopivat tuotteet | DELP-510-W |
| Yhteensopivat tuotteet | DELP-510-Y |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista