- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja DISPLAY ELEKTRONIK Näytön tyyppi LCD Näytön teknologia STN Positive Toimintalämpötila -40...90°C Säilytyslämpötila -40...90°C Merkkien korkeus 40mm Koot 170x75x1,1mm Ikkunan koot... Lue lisää
54,15 €(Sis.alv)
43,15 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: DE336-RU-306.35
- Paino: 79.4 g
- Toimintalämpötila: -40...90°C
- Valmistaja: DISPLAY ELEKTRONIK
- Koot: 170x75x1,1mm
- Tilattavissa 5 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | DISPLAY ELEKTRONIK |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Näytön teknologia | STN Positive |
| Toimintalämpötila | -40...90°C |
| Säilytyslämpötila | -40...90°C |
| Merkkien korkeus | 40mm |
| Koot | 170x75x1,1mm |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 162x58mm |
| Näytettyjen numeroiden lukumäärä | 6 |
| Näytön laji | 7-segmenttinäyttö |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €