- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LÄMPÖSÄTEILIN: LÄMPÖPUTKI - PYÖREÄ - LUONNOLLINEN - L: 400MM - KUPARI
D8L400S38W-152



Valmistaja Advanced Thermal Solutions Väri luonnollinen Materiaali kupari Lämpösäteilimen tyyppi lämpöputki Lämpösäteilimen muoto pyöreä Materiaalin viimeistely raaka Toimintalämpötila... Lue lisää
30,06 €(Sis.alv)
23,95 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: D8L400S38W-152
- Paino: 48.9 g
- Halkaisija: 8mm
- Materiaali: kupari
- Toimintalämpötila: 30...120°C
- Valmistaja: Advanced Thermal Solutions
- Väri: luonnollinen
- Pituus: 0,4m
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | Advanced Thermal Solutions |
| Väri | luonnollinen |
| Materiaali | kupari |
| Lämpösäteilimen tyyppi | lämpöputki |
| Lämpösäteilimen muoto | pyöreä |
| Materiaalin viimeistely | raaka |
| Toimintalämpötila | 30...120°C |
| Halkaisija | 8mm |
| Tehollinen pituus | 200mm |
| Pituus | 0,4m |
| Jäähdytysteho | 39W |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €