- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LÄMPÖSÄTEILIN: KOTELON KANSSA - MUSTA - ALUMIINI - ELOKSOITU - Y: 50MM
EMB 215 150 SA



Valmistaja FISCHER ELEKTRONIK Väri musta Lämpösäteilimen tyyppi kotelon kanssa Y-mitta 50mm X-mitta 215mm Z-mitta 150mm Materiaali alumiini Materiaalin viimeistely eloksoitu Tuotteen liitteet:... Lue lisää
171,67 €(Sis.alv)
136,79 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: EMB215150SA
- Paino: 1.28 kg
- Materiaali: alumiini
- Valmistaja: FISCHER ELEKTRONIK
- Väri: musta
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | FISCHER ELEKTRONIK |
| Väri | musta |
| Lämpösäteilimen tyyppi | kotelon kanssa |
| Y-mitta | 50mm |
| X-mitta | 215mm |
| Z-mitta | 150mm |
| Materiaali | alumiini |
| Materiaalin viimeistely | eloksoitu |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €