- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja FISCHER ELEKTRONIK Lämpöä johtavan aluslevyn tyyppi kapton Syttyvyysluokka UL94V-0 Toimintalämpötila -40...150°C Paksuus 0,077mm Leveys 0,305m Pituus 1m Lämpöresistanssi 0,15K/W... Lue lisää
304,66 €(Sis.alv)
242,76 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: KAP1P
- Paino: 41.2 g
- Leveys: 0,305m
- Paksuus: 0,077mm
- Toimintalämpötila: -40...150°C
- Valmistaja: FISCHER ELEKTRONIK
- Pituus: 1m
- Syttyvyysluokka: UL94V-0
- Tilattavissa 17 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | FISCHER ELEKTRONIK |
| Lämpöä johtavan aluslevyn tyyppi | kapton |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Toimintalämpötila | -40...150°C |
| Paksuus | 0,077mm |
| Leveys | 0,305m |
| Pituus | 1m |
| Lämpöresistanssi | 0,15K/W |
| Pidennys katkaisun aikana | 30% |
| Sähköinen läpilyöntilujuus | 7,8kV |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €