- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Laitteen tyyppi lämmityskalvo Toimintalämpötila max. 100°C Ulkomitat 110x77x0,115mm Ulostulojen pituus 0,25m Virtalähteen jännite 12V DC Lämmitysteho 12W Lisätoimitoja itsekiinnittyvät... Lue lisää
51,08 €(Sis.alv)
40,70 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: FG12V12W
- Paino: 10.6 g
- Toimintalämpötila: max. 100°C
- Ulkoiset koot: 110x77x0,115mm
- Virtalähteen jännite: 12V DC
- Lisätoimitoja: itsekiinnittyvät
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Laitteen tyyppi | lämmityskalvo |
| Toimintalämpötila | max. 100°C |
| Ulkomitat | 110x77x0,115mm |
| Ulostulojen pituus | 0,25m |
| Virtalähteen jännite | 12V DC |
| Lämmitysteho | 12W |
| Lisätoimitoja | itsekiinnittyvät |
| Sähköliitäntä | johdot |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €