
SOLDER PEAK
KAAVIN - MUOVI - L: 140MM
RD-7318BK
Tuotekoodi: TO-SA01
3,76 €(Sis.alv)
2,99 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | BOURNS |
| Asennus | THT |
| Induktanssi | 1mH |
| Halkaisija | 11,5mm |
| Rungon koko | Ø11,5x22,86mm |
| Resistanssi | 844mohm |
| Korkeus | 22,86mm |
| Toimintavirta | 0,8A |
| Toleranssi | ±10% |
| Kuristimen tyyppi | aksiaalinen |
| Lähdöt | aksiaaliset |












