- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- DIN kiskokotelot
- Hälytyslaitteiden ja antureiden kotelot
- Kauko-ohjaimien painikekotelot
- Koteloiden lisätarvikkeet
- Kotelot - G-sarja
- Kotelot - Tek-Berry
- Kotelot - Teko-sarja
- Kotelot näytöille
- Kytkentärasiat
- Moduulilaitteiston kotelot
- Muovikotelot
- Paneelikotelot
- Räkkikotelot 19'
- Seinään asennettavat kotelot
- Sulautettujen järjestelmien kotelot
- Työpöytäkotelot
- Valukotelot
- Virtalähdekotelot
- Yleiskäyttöiset kotelot
- Häiriösuojakotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ELBAG Kotelon tyyppi DIN-kiskolle Kotelon väri harma Tuotantosarja HUT Kotelon materiaali noryl Kotelon kuvaus ruuviliittimiin 5mm rasterilla X-mitta 71mm Z-mitta 71mm Y-mitta 90mm... Lue lisää
20,88 €(Sis.alv)
16,63 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: HUT4-C
- Paino: 61.3 g
- Kotelon väri: harma
- Kotelon materiaali: noryl
- Valmistaja: ELBAG
- Tuotantosarja: HUT
- Kotelon tyyppi: DIN-kiskolle
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ELBAG |
| Kotelon tyyppi | DIN-kiskolle |
| Kotelon väri | harma |
| Tuotantosarja | HUT |
| Kotelon materiaali | noryl |
| Kotelon kuvaus | ruuviliittimiin 5mm rasterilla |
| X-mitta | 71mm |
| Z-mitta | 71mm |
| Y-mitta | 90mm |
| Moduulien määrä | 4 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €